محصولات گروه بازرگانی همیار

لینک به ما
فیلترهای محافظ در برابر باکتری و قارچ

فیلتر اتاق های کرمتیکس CareMetix ماهله

فیلترهای CareMetix   (کرمتیکس) : فیلترهای مبتکرانه اتاق خودرو با تکنولوژی روز S5  هستند.

 
فیلتر های CareMetix از فضای داخلی خودرو شما محافظت می کند.

همه سرنشینان داخل خودرو برای سفری ایمن و آسوده  به هوای پاک نیاز دارند. هرچند هوایی که ما تنفس می کنیم دارای ذرات آلرژی زا ، مضر و رایحه های مختلف است که فیلترهای معمولی نمی توانند آنها را از بین ببرند.
راه حل:  فیلترهای CareMetix  محصول شرکت فیلتر سازی ماهله برای اولین بار در جهان  با تکنولوژی  روز S5  با دارا بودن 5 لایه و محافظت 5 برابر بیشتر

 

تجربه تصفیه بو با فیلتر های CareMetix

شما تنفس می کنید ولی هیچ بویی را حس نمی کنید زیرا فیلتر های  CareMetix  بو را تصفیه  می کند.
تجمع ماشین ها در ترافیک، تونل ها، محوطه های بزرگ ساخت و ساز، تاسیسات تصفیه آب و زمین هایی که به تازگی کود داده شده اند، تمام اینها منابع بوی تند و نا خوشایند آمویناک و گاز سولفور هستند که به ماشین شما نفوذ می کنند.

 
فیلترها ی جدید اتاق CareMetix  با استفاده از تکنولوژی S5  ،  دقیقا اینگونه بو ها را از بین می برد. درستی عملکرد این فیلترها نه تنها در آزمایشگاه بلکه در جاده ها تحت هر شرایطی به اثبات رسیده است.
 

حفاظت در برابر گرده ها

 

پس از اینکه فیلتر های CareMetix  تمامی گرده ها و عوامل آلرژی زا را از بین برد شما با خیالی راحت نفسی عمیق بکشید.

 

گرده های معلق در فصل  بهار عامل ناراحتی بسیاری از مردم است که باعث سردرد، آبریزش چشم و بینی  و حساسیت های پوستی می شوند . شما می توانید با وجود فیلترهای CareMetix  در مقابل این عوامل حساسیت زا  در حین سفر با وسیله نقلیه،  از خود محافظت کنید.
 
فیلترهای CareMetix   با دارا بودن تکنولوژی S5  حتی تا 5 برابر سایر فیلترهای  معمول در بازار از شما در مقابل آلرژی زاها محافظت می کنند.
 
 

محافظت در برابر دوده و ذرات بسیار ریز

محیط کوچک  با میزان آلودگی پایین می تواند  از همین وسیله نقلیه شما آغاز شود. فیلتر CareMetix  ذرات بسیار ریز گرد  و غبار ناشی از ترمز و گازهای خارج شده از اگزوز سایر خودروها را تصفیه می کند.

 
اصولاً مرکز جاده ها به دلیل خروج گاز از اگزوز سایر خودروها تا 6 برابر آلوده تر از کناره های جاده ها می باشند.  فیلترهای اتاق CareMetix  داخل خودرو را عاری از ذرات منتشر شده از لاستیک و گازهای خروجی اگزوز سایر وسایل نقلیه می کنند.
تکنولوژی S5 به کار برده شده در این فیلتر حتی در مقابل میکروذرات  و دوده ها از شما محافظت می کند  و از فرسودگی زود هنگام اجزا داخلی سیستم تهویه جلو گیری می کند.

 

محافظت در برابر قارچها

تهدیدی خاموش- فیلترهای کرمتیکس (CareMetix  ) از شما در برابر قارچها نیز محافظت می کند.

 
قارچها و کپک ها در همه جا – از جمله هوایی که ما تنفس می کنیم – وجود دارند. سرعت انتشار آنها به خصوص در محیط های گرم و مرطوب بسیار سریع می باشد به همین دلیل است که شما نه تنها به فیلتری احتیاج دارید که شما را در برابر کپک ها و قارچ ها محفوظ می دارد بلکه از تجمع در داخل اجزا فیلتر نیز جلوگیری به عمل می آورد. تکنولوژی S5  استفاده شده در داخل این فیلترها در برابر کپک ها و قارچ ها بسیار کارآمد می باشد به همین علت است که وجود این فیلترها نقش بسیار مهم در رفاه حال مسافران ایفا می کند.
 

محافظت در برابر باکتری ها

کارآمد در مقابل میکروارگانیسم های مضر و باکتری ها

 
برخی از باکتری ها مسبب بیماری ها هستند. با وجود تکنولوژی کارآمد و پیشرفته S5 فیلتر CareMetix  تمامی میکروارگانیسم های مضر را از بین برده و به علت وجود لایه ضد باکتری مانع از انتشار باکتری داخل محیط فیلتر می شود.
اینگونه است که این فیلتر از سلامت سرنشینان در هر فصلی محافظت می کند. 

   1396/5/3 14:37

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.3/10 (تعداد آرا 42 نفر )